Działanie naszej firmy opieramy przede wszystkim na doświadczeniu oraz profesjonalnym podejściu do powierzonych nam zadań i obowiązków. Na każdym etapie realizacji usługi dokładamy wszelkich starań, by w pełni dopasować się do preferencji swoich Zleceniodawców.Przywiązujemy ogromną wagę do minimalizacji kosztów transportu, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, powierzonego nam mienia. Rzetelne podejście do sprawy w połączeniu z wysokimi polisami ubezpieczeniowymi sprawiają, że nasi Klienci mogą spać spokojnie.

Spośród uzyskanych przez firmę pozwoleń, na szczególną uwagę zasługuje nieoceniona (i niedoceniona) w branży transportowej Licencja Spedycyjna. Dzięki możliwości korzystania z zewnętrznych samochodów dostawczych oraz infrastruktury, zdarzenia losowe nie są nam straszne. Bogate doświadczenie w połączeniu ze stałym monitoringiem(24 godziny na dobę) to główne atuty, wyróżniające nas na tle licznej konkurencji. Panujemy nad sytuacją wszędzie tam, gdzie inni załamują ręce w geście bezsilności.

Samochody wykorzystywane przez Erostrans to nowoczesna i przede wszystkim niezawodna flota.  Regularnie przeprowadzane, rygorystyczne kontrole taboru minimalizują możliwość wystąpienia awarii, dzięki czemu dany towar dociera do miejsca docelowego szybko, sprawnie i bezpiecznie. Ze szczegółowymi wymiarami części ładunkowych naszych pojazdów mogą się Państwo zapoznać w zakładce FLOTA.

Z największą przyjemnością zarówno odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, jak i pomożemy, doradzimy, wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze zezwolenia:

http://erostrans.com/wp-content/uploads/2015/09/Obraz.jpg
http://erostrans.com/wp-content/uploads/2015/09/Obraz-2.jpg
http://erostrans.com/wp-content/uploads/2015/09/Obraz-4.jpg